MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

WYPRZEDAŻ MEBLI Z EKSPOZYCJI !


ID: ST029
<<          >>

CENA
Oferta ważna do 23-04-2018
                 3000,- zł
Wymiary: szerokość 200cm, wysokość 78cm, głębokość: 105cm.

WYPRZEDAŻ MEBLI !

Spraw sobie wyjątkowy prezent za pół ceny!

Stół z toczonymi nogami, blat w kolorze dąb szary ścierany- polakierowany super matowym lakierem natura, nogi w kolorze czarnym, polakierowane na wysoki połysk. Zrobiony z drewna sosnownego/ płyty MDF/ płyty stolarskiej fornirowanej dębem.


cena:    4600zł     3000zł

Stół jest w idealnym stanie. Bezpośrednio przed sprzeadażą zostanie dodatkowo wypolerowany. Można go obejrzeć na miejscu - zapraszamy do naszej wzorcowni w Wieliszewie. Mebel na żywo wygląda jeszcze ładniej! Stół jest sprzedawany bez krzeseł.


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.GODZINY OTWARCIA W MAJÓWKĘ


AKTUALNOŚCI
  19.04.2018
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. Modlińska 11
tel. 888 44 11 44
Zapraszamy do wzorcowni w Wieliszewie - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00.
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry
Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar: kredensy, biblioteki, szafy, sypialnie, stoły i zabudowy kuchenne. Bezpłatne projekty i wizualizacje